Meniu Închide

Muncă în Anglia în bucătărie

Evaluare post

Recrutăm muncitori de sex masculin/feminin pentru a lucra în restaurante și pub-uri din Marea Britanie. Experiența în acest domeniu este recomandată, dar nu OBLIGATORIE.

Documentele necesare:

  • CV în limba engleză
  • 1 fotografie recentă, în mărime naturală, tip selfie

Descrierea anunțului

Lista curentă / Plecare expresă după aprobare / ★★★★★

✪ Postul: bucătari, lucrători în bucătărie
Locul de muncă: Regatul Unit
Tipul de angajare: Sezonier/Permanent
Salariu: Full time / Cu ora / Posibilitatea de a face ore suplimentare

Condiții

Remunare:
Salariu atractiv cu normă întreagă
Salariu orar – posibile bonusuri și ore suplimentare
Modalitate de plată: prin transfer bancar

Cazare:
Sunt disponibile locuri de cazare în imediata apropiere a locului de muncă.
50 de ore pe săptămână + cazare gratuită.

Cerințe și obligații

Cerințele postului:
Limbi străine.
Se oferă o introducere inițială în sarcinile

Atribuții esențiale:
Respectarea cerințelor postului și atitudine responsabilă față de procesul de lucru.

Candidați potriviți:
Postul este potrivit atât pentru bărbați, cât și pentru femei.

Detalii suplimentare:

  • Hrană asigurată în timpul schimbului
  • Ore de lucru pe săptămână: 50 de ore
  • Zile de lucru pe săptămână: 6 zile pe săptămână
  • Beneficii.
  • Bilet de avion: pe cheltuiala solicitantului

Cerere:
Online, prin intermediul site-ului web.

Clarificări suplimentare

Durata anunțului: sezonier / permanent.

Aprobare: plecare imediată după aprobare.

Opțiuni de lucru pe tot parcursul anului: oportunitățile oferite sunt viitoarele locuri de muncă în străinătate pe tot parcursul anului.

În ceea ce privește ofertele angajatorilor: toate ofertele noastre provin de la angajatori și agenții consacrate pe piață.

Posturi vacante: toate candidaturile vor fi luate în considerare până când numărul de posturi vacante va fi acoperit.

Confidențialitate: cererile sunt tratate în mod strict confidențial și în conformitate cu PDPA.

Feedback: Dorim să vă informăm că vom contacta doar candidații care sunt potriviți pentru postul anunțat.

Mai multe anunțuri:

Munca în Anglia pe o navă
Locuri de muncă disponibile pentru personalul de pe navă, de la restaurant și de la hotel: bucătar, ospătar, barman și valet. Se caută profesioniști din domeniul maritim, cum ar fi marinar, inginer de navă, șef de echipaj, timonier și căpitan pentru a lucra în Anglia. Se cere un nivel minim de conversație în limba engleză și experiență de lucru în postul pentru care se aplică.
Trimiteți cererea dvs. acum>>>

Muncă în Anglia muncitori generali
Căutăm muncitori necalificați pentru a lucra în Marea Britanie. Pentru aceste posturi nu sunt necesare competențe profesionale, documente și studii. Este necesară fluența în limba engleză conversațională.
Aplicați acum >>>

Muncă în Anglia în hoteluri
Recrutăm cameriste, cameriste, recepționeri, bucătari, barmani și ospătari pentru a lucra în hoteluri din Anglia. Salariu motivant și condiții bune de muncă. Pentru unele posturi este necesară cunoașterea limbii engleze și experiență în domeniu.

Ce loc de muncă căutați?

Completați un formular pentru jobul pe care îl căutați și așteptați un telefon!
Rapid, ușor și complet sigur!