Meniu Închide

Spălătorie locuri de muncă în Londra

5/5 - (3 votes)

Muncitorii au vrut să lucreze într-o spălătorie publică din Londra. Condiții bune de muncă, salarii bune și activitate legată de sarcini.

Conditii Salariu: pe oră.

Cerințe și alte detalii

Cerințele postului: Angajații fără experiență sunt supuși unui curs de formare. Cunoașterea fluentă a limbii engleze la nivel conversațional constituie un avantaj.

Plecare: în termen de câteva săptămâni, în funcție de soluționarea chestiunilor administrative.

Atribuții principale: în întregime legate de munca într-o spălătorie.
Sortarea hainelor
Lucrul în spălătorie cu mașinile
Călcarea rufelor

Candidați potriviți:
Postul este potrivit atât pentru bărbați, cât și pentru femei.
Angajator:
Ofertele provin de la agenții sau direct de la angajatori în acest tip de activitate.

Cerere:
Fără taxe suplimentare, comisioane și formalități enervante! Aplicația este complet gratuită!

Clarificări ulterioare

Perioada ofertei: Anunțul de angajare este valabil pentru anul în curs.

Aprobare: examinare rapidă a documentelor după depunerea candidaturii; aprobare și convocare a candidaților preselectați.

Opțiuni: posibilități de muncă sezonieră, dar și de angajare continuă.

Confidențialitate: toți solicitanții sunt protejați de DPA.